plantvak middenburg

Plantvak Middenburg

Aan de slag voor Middenburg

Het plantvak voor Middenburg met het wapen van Voorburg is weer door een aantal van onze vrijwilligers samen met de Voorburgse hovenier Alex Woltjer op orde gebracht. Het vertrouwde  rood van de toren is weer redelijk te zien. Maar nog niet zo duidelijk als we gewend zijn. Ook in dit geval heeft corona problemen veroorzaakt, en wel bij de levering van de nieuwe planten. We hopen dat deze problemen snel voorbij zullen zijn zodat het wapen weer komt te stralen te midden van het groen.

Ongeveer vier keer per jaar wordt dit plantvak verzorgd. Mooi Voorburg heeft daarover een afspraak  met de gemeente die de planten levert en de eigenaar en gebruikers van Huize Middenburg. Onze vrijwilligers gaan telkens enkele uren enthousiast met Alex Woltjer aan de slag. Onkruid wieden, oude planten eruit, nieuwe er in. Al met al een flinke klus. Hulp hierbij is altijd welkom. U kunt zich hiervoor aanmelden bij onze secretaris    secretaris@mooivoorburg.nl