Nieuwe beeldenroute

Begin 2021 heeft Mooi Voorburg een nieuwe beeldenroute uitgegeven. Een fietsroute van ongeveer 12,5 km langs 33 beelden die in samenwerking met de gemeente tot stand is gekomen. De route start bij Museum Swaensteyn/VVV en bestrijkt het gebied tussen de Vliet en de Julianabaan in het zuiden en noorden. De west- en oostgrens word bepaald door de Fonteynenburghlaan/Agora en Damsigt. De route voert langs aantrekkelijke wegen en paden zodat de fietser onderweg ook kan genieten van Voorburgs architectuur en groen. Overal langs de route zijn horecagelegenheden om even bij te tanken, die plaatsen zijn ook op het routekaartje in het boekje aangegeven.  Voor 2 euro is deze fietsroute verkrijgbaar in onze webwinkel en het VVV-informatiepunt in Museum Swaensteyn.

Foto: Marian Kokshoorn

Een gedachte over “Nieuwe beeldenroute

  1. Beste en gewaardeerde nieuwe voorzitter en leden van het bestuur.
    Veel dank voor al jullie toegewijde aandacht en activiteit voor ons dorp en de schoonheid van ons dorp.
    Wat ben ik jullie dankbaar voor meerderen al zoveel jaar,altijd vriendelijk en betrokken,ik dank jullie.

Reacties zijn gesloten.